Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż Szydłowo
Znaleziono 159 ofert

790 000 zł
22300 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Zabrodzie
Cena za m2 35.43 zł
Szczegóły oferty

279 000 zł
10000 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Zabrodzie
Cena za m2 27.9 zł
Szczegóły oferty

205 000 zł
1392 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Jaraczewo
Cena za m2 147.27 zł
Szczegóły oferty

265 000 zł
1151 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Dolaszewo
Cena za m2 230.23 zł
Szczegóły oferty

83 800 zł
838 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Zawada
Cena za m2 100 zł
Szczegóły oferty

152 685 zł
1053 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Szydłowo
Cena za m2 145 zł
Szczegóły oferty

285 000 zł
3800 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Tarnowo
Cena za m2 75 zł
Szczegóły oferty

235 000 zł
951 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Zawada
Cena za m2 247.11 zł
Szczegóły oferty

119 000 zł
684 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Szydłowo
Cena za m2 173.98 zł
Szczegóły oferty

198 800 zł
2840 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Stara Łubianka
Cena za m2 70 zł
Szczegóły oferty

255 000 zł
1700 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Skrzatusz
Cena za m2 150 zł
Szczegóły oferty

165 000 zł
984 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Dolaszewo
Cena za m2 167.68 zł
Szczegóły oferty