Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż Szydłowo
Znaleziono 159 ofert

2 100 000 zł
150007 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Cyk
Cena za m2 14 zł
Szczegóły oferty

256 000 zł
6400 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Skrzatusz
Cena za m2 40 zł
Szczegóły oferty

5 396 000 zł
149900 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Zabrodzie
Cena za m2 36 zł
Szczegóły oferty

899 710 zł
12853 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Róża Wielka
Cena za m2 70 zł
Szczegóły oferty

135 000 zł
787 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Dolaszewo
Cena za m2 171.54 zł
Szczegóły oferty

210 000 zł
1501 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Dobrzyca
Cena za m2 139.91 zł
Szczegóły oferty

99 000 zł
3000 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Leżenica
Cena za m2 33 zł
Szczegóły oferty

2 300 000 zł
64169 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Zabrodzie
Cena za m2 35.84 zł
Szczegóły oferty

69 000 zł
868 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Róża Wielka
Cena za m2 79.49 zł
Szczegóły oferty

640 000 zł
3204 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Pokrzywnica
Cena za m2 199.75 zł
Szczegóły oferty

150 000 zł
6365 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Skrzatusz
Cena za m2 23.57 zł
Szczegóły oferty

200 000 zł
2041 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Dolaszewo
Cena za m2 97.99 zł
Szczegóły oferty