calendar
Wyszukiwarka
Bielawa
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Bielawa

Znaleziono 13 ofert
aktualne
399 000 zł
54.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielawa
aktualne
399 000 zł
54.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielawa
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7334.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
270 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielawa
aktualne
270 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielawa
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5294.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielawa
aktualne
389 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielawa
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6483.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
125 000 zł
25.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielawa
aktualne
125 000 zł
25.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielawa
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 4867.6 zł
Szczegóły oferty
aktualne
160 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielawa
aktualne
160 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielawa
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3076.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
420 000 zł
60.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielawa
aktualne
420 000 zł
60.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielawa
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6976.74 zł
Szczegóły oferty
aktualne
342 000 zł
47.26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielawa
aktualne
342 000 zł
47.26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielawa
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7236.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
765 000 zł
75.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielawa
aktualne
765 000 zł
75.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielawa
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10083.04 zł
Szczegóły oferty
aktualne
859 000 zł
80.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielawa
aktualne
859 000 zł
80.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielawa
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10631.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
510 000 zł
91.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielawa
aktualne
510 000 zł
91.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielawa
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5585.98 zł
Szczegóły oferty
aktualne
250 000 zł
62.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielawa
aktualne
250 000 zł
62.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielawa
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4012.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
859 000 zł
95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielawa
aktualne
859 000 zł
95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielawa
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9042.11 zł
Szczegóły oferty