calendar
Wyszukiwarka
Głogów
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Głogów

Znaleziono 36 ofert
aktualne
690 000 zł
81.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Stare Miasto
aktualne
690 000 zł
81.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Stare Miasto
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8479.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
295 000 zł
44.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Stare Miasto
aktualne
295 000 zł
44.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Stare Miasto
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6599.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
138 000 zł
23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Śródmieście
aktualne
138 000 zł
23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
360 000 zł
75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Śródmieście
aktualne
360 000 zł
75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4800 zł
Szczegóły oferty
aktualne
405 000 zł
63.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Hutnik
aktualne
405 000 zł
63.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Hutnik
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6377.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
250 000 zł
34.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów
aktualne
250 000 zł
34.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7246.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
177 000 zł
28.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Kopernik
aktualne
177 000 zł
28.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Kopernik
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6124.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
429 999 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Kopernik
aktualne
429 999 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Kopernik
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5972.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
461 390 zł
79.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Stare Miasto
aktualne
461 390 zł
79.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Stare Miasto
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5800 zł
Szczegóły oferty
aktualne
555 000 zł
85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Piastów
aktualne
555 000 zł
85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Piastów
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6529.41 zł
Szczegóły oferty
aktualne
395 000 zł
42.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Piastów
aktualne
395 000 zł
42.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Piastów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9235.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
280 000 zł
50.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Kopernik
aktualne
280 000 zł
50.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Kopernik
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5577.69 zł
Szczegóły oferty