calendar
Wyszukiwarka
Głogów
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Głogów

Znaleziono 36 ofert
aktualne
355 000 zł
54.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Kopernik
aktualne
355 000 zł
54.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Kopernik
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6489.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
229 900 zł
41.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Hutnik
aktualne
229 900 zł
41.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Hutnik
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5539.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
215 000 zł
44.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Śródmieście
aktualne
215 000 zł
44.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Śródmieście
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4864.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
340 000 zł
47.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów
aktualne
340 000 zł
47.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7102.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
75.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów
aktualne
499 000 zł
75.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6644.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
624 540 zł
79.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów
aktualne
624 540 zł
79.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7863.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
63.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Chrobry
aktualne
379 000 zł
63.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Chrobry
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5959.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
365 000 zł
55.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Śródmieście
aktualne
365 000 zł
55.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6541.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
465 000 zł
88.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Chrobry
aktualne
465 000 zł
88.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Chrobry
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 5266.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
270 000 zł
48.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Piastów
aktualne
270 000 zł
48.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Piastów
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5544.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
395 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Piastów
aktualne
395 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Piastów
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6171.88 zł
Szczegóły oferty
aktualne
142 000 zł
27.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Śródmieście
aktualne
142 000 zł
27.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głogów, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5197.66 zł
Szczegóły oferty