calendar
Wyszukiwarka
Chojnów
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Chojnów

Znaleziono 12 ofert
aktualne
339 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Chojnów
aktualne
339 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Chojnów
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6163.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
319 000 zł
70.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Chojnów
aktualne
319 000 zł
70.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Chojnów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4524.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
365 000 zł
69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Chojnów
aktualne
365 000 zł
69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Chojnów
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5289.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
170 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Chojnów
aktualne
170 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Chojnów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3541.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
304 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Chojnów
aktualne
304 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Chojnów
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5846.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
280 000 zł
53.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Chojnów
aktualne
280 000 zł
53.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Chojnów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5223.88 zł
Szczegóły oferty
aktualne
319 000 zł
61.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Chojnów
aktualne
319 000 zł
61.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Chojnów
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5190.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
63.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Chojnów
aktualne
299 000 zł
63.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Chojnów
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4720.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
445 000 zł
80.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Chojnów
aktualne
445 000 zł
80.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Chojnów
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5527.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
670 000 zł
66.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Chojnów
aktualne
670 000 zł
66.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Chojnów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10060.06 zł
Szczegóły oferty
aktualne
670 000 zł
69.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Chojnów
aktualne
670 000 zł
69.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Chojnów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9682.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
334 000 zł
71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Chojnów
aktualne
334 000 zł
71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Chojnów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4704.23 zł
Szczegóły oferty