calendar
Wyszukiwarka
Głuszyca
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Głuszyca

Znaleziono 11 ofert
aktualne
205 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głuszyca
aktualne
205 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głuszyca
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3660.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głuszyca
aktualne
379 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głuszyca
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5830.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
115 000 zł
31.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głuszyca
aktualne
115 000 zł
31.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głuszyca
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 3617.49 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 999 zł
61.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głuszyca
aktualne
249 999 zł
61.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głuszyca
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4065.02 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
60.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głuszyca
aktualne
379 000 zł
60.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głuszyca
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6260.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
259 000 zł
55.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głuszyca
aktualne
259 000 zł
55.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głuszyca
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4632.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
99 000 zł
31.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głuszyca
aktualne
99 000 zł
31.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głuszyca
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 3171.04 zł
Szczegóły oferty
aktualne
115 000 zł
31.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głuszyca
aktualne
115 000 zł
31.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głuszyca
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 3617.49 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 999 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głuszyca
aktualne
249 999 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głuszyca
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4098.34 zł
Szczegóły oferty
aktualne
215 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głuszyca
aktualne
215 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głuszyca
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4134.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
245 000 zł
54.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głuszyca
aktualne
245 000 zł
54.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Głuszyca
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4511.97 zł
Szczegóły oferty