calendar
Wyszukiwarka
Wałbrzych
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych

Znaleziono 518 ofert
aktualne
195 000 zł
37.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
195 000 zł
37.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5138.34 zł
Szczegóły oferty
aktualne
139 000 zł
25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
aktualne
139 000 zł
25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5560 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
95.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Sobięcin
aktualne
399 000 zł
95.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Sobięcin
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4160.58 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 900 zł
64.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
249 900 zł
64.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3890.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
149 000 zł
34.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
149 000 zł
34.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 4336.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
229 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
229 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4978.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
199 000 zł
85.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
199 000 zł
85.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 2328.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
99 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Rusinowa
aktualne
99 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Rusinowa
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3093.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
195 000 zł
35.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
195 000 zł
35.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5477.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
269 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
aktualne
269 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4483.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
133 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Szczawienko
aktualne
133 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Szczawienko
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3093.02 zł
Szczegóły oferty
aktualne
107 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
aktualne
107 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2229.17 zł
Szczegóły oferty