calendar
Wyszukiwarka
Wałbrzych
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych

Znaleziono 518 ofert
aktualne
245 000 zł
39.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
245 000 zł
39.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6155.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
115 000 zł
39.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
aktualne
115 000 zł
39.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2926.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
119 000 zł
23.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
119 000 zł
23.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 4979.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
154 000 zł
37.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych
aktualne
154 000 zł
37.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 4161.04 zł
Szczegóły oferty
aktualne
320 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Konradów
aktualne
320 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Konradów
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6153.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
175 000 zł
40.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Sobięcin
aktualne
175 000 zł
40.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Sobięcin
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4316.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
429 000 zł
105.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
429 000 zł
105.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4063.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
539 000 zł
100.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
539 000 zł
100.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5344.04 zł
Szczegóły oferty
aktualne
289 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
289 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6422.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
285 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
285 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6951.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
245 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
245 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
319 000 zł
52.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
aktualne
319 000 zł
52.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6029.11 zł
Szczegóły oferty