calendar
Wyszukiwarka
Wałbrzych
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych

Znaleziono 518 ofert
aktualne
285 000 zł
77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
285 000 zł
77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3701.3 zł
Szczegóły oferty
aktualne
440 000 zł
89.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
440 000 zł
89.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4918.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
259 000 zł
44.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
259 000 zł
44.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5826.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
454 990 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
454 990 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6999.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
295 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
295 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7195.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
40.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych
aktualne
299 000 zł
40.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7382.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 000 zł
84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
389 000 zł
84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4630.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
149 000 zł
25.04 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
149 000 zł
25.04 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5950.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
319 999 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
319 999 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6274.49 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
74.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
399 000 zł
74.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5324.97 zł
Szczegóły oferty
aktualne
239 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
239 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4979.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
135 000 zł
36.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
aktualne
135 000 zł
36.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3654.57 zł
Szczegóły oferty