calendar
Wyszukiwarka
Wałbrzych
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych

Znaleziono 518 ofert
aktualne
189 900 zł
35.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
189 900 zł
35.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5319.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
219 000 zł
44.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
219 000 zł
44.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4921.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
235 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
235 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5222.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
264 900 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych
aktualne
264 900 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5194.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
169 000 zł
18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
169 000 zł
18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9388.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
369 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
369 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7530.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
169 000 zł
38.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
aktualne
169 000 zł
38.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4365.8 zł
Szczegóły oferty
aktualne
279 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
279 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
285 000 zł
47.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
285 000 zł
47.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5993.69 zł
Szczegóły oferty
aktualne
199 900 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
199 900 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4345.65 zł
Szczegóły oferty
aktualne
239 000 zł
32.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
239 000 zł
32.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7438.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
225 000 zł
41.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
225 000 zł
41.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5479.79 zł
Szczegóły oferty