calendar
Wyszukiwarka
Wałbrzych
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych

Znaleziono 517 ofert
aktualne
319 000 zł
89.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
aktualne
319 000 zł
89.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 3580.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
174 000 zł
50.26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
aktualne
174 000 zł
50.26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3462 zł
Szczegóły oferty
aktualne
209 000 zł
35.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
209 000 zł
35.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5836.36 zł
Szczegóły oferty
aktualne
289 000 zł
53.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
289 000 zł
53.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5371.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
170 000 zł
46.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Rusinowa
aktualne
170 000 zł
46.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Rusinowa
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3658.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
369 000 zł
72.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
369 000 zł
72.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5082.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
455 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
455 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7109.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
260 000 zł
75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
260 000 zł
75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3466.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
370 000 zł
57.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
370 000 zł
57.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6445.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 000 zł
78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Sobięcin
aktualne
339 000 zł
78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Sobięcin
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4346.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
339 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6519.23 zł
Szczegóły oferty
aktualne
189 900 zł
35.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
189 900 zł
35.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5319.33 zł
Szczegóły oferty