calendar
Wyszukiwarka
Wałbrzych
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych

Znaleziono 517 ofert
aktualne
169 000 zł
26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
169 000 zł
26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
292 000 zł
52.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
292 000 zł
52.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5551.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
285 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych
aktualne
285 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6951.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
129 000 zł
45.09 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Sobięcin
aktualne
129 000 zł
45.09 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Sobięcin
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 2860.94 zł
Szczegóły oferty
aktualne
370 000 zł
71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
370 000 zł
71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5211.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
159 000 zł
29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
159 000 zł
29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5482.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
279 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
279 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5693.88 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
249 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5928.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
229 900 zł
66.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
229 900 zł
66.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3478.06 zł
Szczegóły oferty
aktualne
220 000 zł
33.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
220 000 zł
33.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6480.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
229 000 zł
44.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Centrum
aktualne
229 000 zł
44.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5163.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
67.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
379 000 zł
67.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5589.97 zł
Szczegóły oferty