calendar
Wyszukiwarka
Wałbrzych
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych

Znaleziono 517 ofert
aktualne
369 000 zł
80 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
369 000 zł
80 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4612.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
129 000 zł
74.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
aktualne
129 000 zł
74.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 1740.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
177 000 zł
60.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
177 000 zł
60.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 2938.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
209 000 zł
35.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
209 000 zł
35.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5854.34 zł
Szczegóły oferty
aktualne
129 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
129 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 1842.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
120 000 zł
40.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
aktualne
120 000 zł
40.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 2927.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
220 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
220 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6285.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
219 000 zł
54.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
aktualne
219 000 zł
54.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4018.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
109 000 zł
40.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
109 000 zł
40.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2684.73 zł
Szczegóły oferty
aktualne
175 000 zł
42.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
aktualne
175 000 zł
42.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4098.36 zł
Szczegóły oferty
aktualne
175 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
175 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
219 000 zł
35.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
219 000 zł
35.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6117.32 zł
Szczegóły oferty