calendar
Wyszukiwarka
Wałbrzych
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych

Znaleziono 517 ofert
aktualne
189 000 zł
42.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Rusinowa
aktualne
189 000 zł
42.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Rusinowa
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4418.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
269 000 zł
46.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
269 000 zł
46.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5806.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
219 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
219 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4469.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
319 000 zł
105.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
aktualne
319 000 zł
105.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 3031.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
254 000 zł
56.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
254 000 zł
56.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4496.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
369 000 zł
125 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Glinik
aktualne
369 000 zł
125 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Glinik
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 2952 zł
Szczegóły oferty
aktualne
175 000 zł
26.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
aktualne
175 000 zł
26.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6715.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
183 000 zł
29.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
aktualne
183 000 zł
29.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6209.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
230 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
230 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6052.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
155 000 zł
21.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
155 000 zł
21.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7126.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
74.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
299 000 zł
74.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3996.79 zł
Szczegóły oferty
aktualne
289 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
289 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5351.85 zł
Szczegóły oferty