calendar
Wyszukiwarka
Wałbrzych
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych

Znaleziono 517 ofert
aktualne
307 000 zł
60.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
307 000 zł
60.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5082.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
420 000 zł
67.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
420 000 zł
67.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6250 zł
Szczegóły oferty
aktualne
159 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Gaj
aktualne
159 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Gaj
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3697.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
239 000 zł
40.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
aktualne
239 000 zł
40.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5960.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
160 000 zł
46.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
160 000 zł
46.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 3448.28 zł
Szczegóły oferty
aktualne
549 000 zł
62.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
549 000 zł
62.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8798.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
269 000 zł
57.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
269 000 zł
57.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4693.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
265 000 zł
48.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
265 000 zł
48.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5468.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
219 000 zł
49.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
219 000 zł
49.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4398.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
245 000 zł
56.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
245 000 zł
56.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4323.28 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 500 zł
97.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
379 500 zł
97.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3894.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
178 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
178 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4341.46 zł
Szczegóły oferty