calendar
Wyszukiwarka
Wałbrzych
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych

Znaleziono 517 ofert
aktualne
210 000 zł
55.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
210 000 zł
55.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3811.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
219 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
219 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5214.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
259 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
259 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7400 zł
Szczegóły oferty
aktualne
230 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
230 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4600 zł
Szczegóły oferty
aktualne
247 000 zł
58.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
247 000 zł
58.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4228 zł
Szczegóły oferty
aktualne
230 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
230 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4600 zł
Szczegóły oferty
aktualne
289 000 zł
69.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Gaj
aktualne
289 000 zł
69.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Gaj
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4158.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
159 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Gaj
aktualne
159 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Gaj
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3785.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
260 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
260 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4062.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
219 000 zł
39.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
219 000 zł
39.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5506.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
275 000 zł
55.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
275 000 zł
55.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4973.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
143 375 zł
38.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
143 375 zł
38.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 3700 zł
Szczegóły oferty