Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych
Znaleziono 517 ofert

375 000 zł
59.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6308.88 zł
Szczegóły oferty

199 000 zł
39.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5045.64 zł
Szczegóły oferty

385 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7129.63 zł
Szczegóły oferty

139 000 zł
45.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 3044.24 zł
Szczegóły oferty

539 000 zł
90 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5988.89 zł
Szczegóły oferty

219 000 zł
43.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5010.3 zł
Szczegóły oferty

319 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
Piętro 9p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4907.69 zł
Szczegóły oferty

264 900 zł
50.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
Piętro 4p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5208.42 zł
Szczegóły oferty

174 900 zł
31.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
Piętro parter
Liczba pokoi 1
Cena za m2 5505.19 zł
Szczegóły oferty

145 000 zł
47.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 3046.22 zł
Szczegóły oferty

88 900 zł
46.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 1910.18 zł
Szczegóły oferty

129 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
Piętro 3p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 2687.5 zł
Szczegóły oferty