calendar
Wyszukiwarka
Wałbrzych
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych

Znaleziono 519 ofert
aktualne
139 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
139 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3971.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
259 000 zł
61.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
259 000 zł
61.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4188.91 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
52.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
379 000 zł
52.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7198.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
97 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
aktualne
97 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2020.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
363 900 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
aktualne
363 900 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5776.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
45.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
249 000 zł
45.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5465.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
189 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
189 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4395.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
139 000 zł
39.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
aktualne
139 000 zł
39.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3557.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
220 000 zł
35.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
220 000 zł
35.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6198.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
179 000 zł
38.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
aktualne
179 000 zł
38.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4668.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
379 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5656.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
220 000 zł
26.26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
220 000 zł
26.26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 11p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8377.76 zł
Szczegóły oferty