calendar
Wyszukiwarka
Wałbrzych
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych

Znaleziono 518 ofert
aktualne
360 000 zł
133.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
360 000 zł
133.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 2694.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
160 000 zł
24.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
160 000 zł
24.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6611.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
249 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4788.46 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
249 000 zł
69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3608.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
215 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
aktualne
215 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3981.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
87 000 zł
28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
aktualne
87 000 zł
28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 3107.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
540 000 zł
99.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Poniatów
aktualne
540 000 zł
99.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Poniatów
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5432.6 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
449 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7015.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
185 000 zł
26.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
aktualne
185 000 zł
26.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7042.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
175 000 zł
26.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
175 000 zł
26.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6554.31 zł
Szczegóły oferty
aktualne
135 000 zł
25.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
aktualne
135 000 zł
25.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5210.34 zł
Szczegóły oferty
aktualne
360 000 zł
58.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych
aktualne
360 000 zł
58.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6196.21 zł
Szczegóły oferty