calendar
Wyszukiwarka
Wałbrzych
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych

Znaleziono 518 ofert
aktualne
139 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
139 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2527.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
359 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
aktualne
359 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5523.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
329 000 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
329 000 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4838.24 zł
Szczegóły oferty
aktualne
265 000 zł
45.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
265 000 zł
45.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5803.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
225 000 zł
34.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych
aktualne
225 000 zł
34.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6523.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Szczawienko
aktualne
399 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Szczawienko
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
205 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
205 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4880.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
185 000 zł
43.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
185 000 zł
43.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4245.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
170 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
aktualne
170 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3333.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
189 000 zł
62.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
189 000 zł
62.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3019.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
335 000 zł
62.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
335 000 zł
62.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5360 zł
Szczegóły oferty
aktualne
99 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
aktualne
99 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2675.68 zł
Szczegóły oferty