calendar
Wyszukiwarka
Brodnica
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Brodnica

Znaleziono 14 ofert
aktualne
650 000 zł
173.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Brodnica, Brodnica
aktualne
650 000 zł
173.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Brodnica, Brodnica
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 9
  • Cena za m2 3755.05 zł
Szczegóły oferty
aktualne
279 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Brodnica, Brodnica
aktualne
279 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Brodnica, Brodnica
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5812.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
180 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Brodnica, Brodnica
aktualne
180 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Brodnica, Brodnica
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4186.05 zł
Szczegóły oferty
aktualne
529 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Brodnica, Brodnica
aktualne
529 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Brodnica, Brodnica
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7895.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 000 zł
133.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Brodnica, Brodnica
aktualne
449 000 zł
133.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Brodnica, Brodnica
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 3355.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
360 000 zł
53.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Brodnica, Brodnica
aktualne
360 000 zł
53.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Brodnica, Brodnica
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6741.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
250 000 zł
65.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Brodnica, Cielęta
aktualne
250 000 zł
65.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Brodnica, Cielęta
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3822.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
329 000 zł
54.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Brodnica, Brodnica
aktualne
329 000 zł
54.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Brodnica, Brodnica
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6066.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
325 000 zł
55.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Brodnica, Brodnica
aktualne
325 000 zł
55.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Brodnica, Brodnica
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5895.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
450 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Brodnica, Brodnica
aktualne
450 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Brodnica, Brodnica
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6428.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
579 000 zł
76.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Brodnica, Brodnica
aktualne
579 000 zł
76.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Brodnica, Brodnica
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7558.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 000 zł
85.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Brodnica, Brodnica
aktualne
449 000 zł
85.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Brodnica, Brodnica
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5279.25 zł
Szczegóły oferty