calendar
Wyszukiwarka
Lipno
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lipno

Znaleziono 4 ofert
aktualne
410 000 zł
52.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lipno, Lipno
aktualne
410 000 zł
52.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lipno, Lipno
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7857.42 zł
Szczegóły oferty
aktualne
290 000 zł
103 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lipno
aktualne
290 000 zł
103 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lipno
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 2815.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
160 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lipno, Lipno
aktualne
160 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lipno, Lipno
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3018.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
210 000 zł
65.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lipno, Łochocin
aktualne
210 000 zł
65.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lipno, Łochocin
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3211.01 zł
Szczegóły oferty