calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1230 ofert
aktualne
680 000 zł
80 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stare Miasto
aktualne
680 000 zł
80 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stare Miasto
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
159 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chrobrego
aktualne
159 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chrobrego
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4297.3 zł
Szczegóły oferty
aktualne
369 000 zł
78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Gagarina
aktualne
369 000 zł
78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Gagarina
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4730.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
106 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
aktualne
349 000 zł
106 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 3292.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
550 000 zł
94.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rybaki
aktualne
550 000 zł
94.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rybaki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5795.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
320 000 zł
59.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Wrzosy
aktualne
320 000 zł
59.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Wrzosy
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5365.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
aktualne
349 000 zł
74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4716.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
319 000 zł
63.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Podgórz
aktualne
319 000 zł
63.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Podgórz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
330 000 zł
75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
aktualne
330 000 zł
75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4400 zł
Szczegóły oferty
aktualne
190 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stare Miasto
aktualne
190 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stare Miasto
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4750 zł
Szczegóły oferty
aktualne
380 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
aktualne
380 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5846.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
360 000 zł
79.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Lelewela i Kołłątaja
aktualne
360 000 zł
79.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Lelewela i Kołłątaja
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4528.3 zł
Szczegóły oferty