calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1230 ofert
aktualne
520 000 zł
60.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
aktualne
520 000 zł
60.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8603.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
383 000 zł
48.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
383 000 zł
48.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7951.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
495 000 zł
38.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
aktualne
495 000 zł
38.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jar
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12777.49 zł
Szczegóły oferty
aktualne
420 000 zł
48.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
aktualne
420 000 zł
48.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8618.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
415 000 zł
60.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo II
aktualne
415 000 zł
60.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo II
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6848.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
519 000 zł
49.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Gagarina
aktualne
519 000 zł
49.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Gagarina
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10413.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
509 000 zł
38.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
aktualne
509 000 zł
38.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13169.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
369 000 zł
34.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo I
aktualne
369 000 zł
34.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo I
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10789.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
629 000 zł
65.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
aktualne
629 000 zł
65.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9559.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
649 000 zł
55.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
aktualne
649 000 zł
55.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11681.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 000 zł
35.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
aktualne
339 000 zł
35.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9622.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
515 000 zł
46.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Grębocin
aktualne
515 000 zł
46.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Grębocin
  • Piętro niski parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11159.26 zł
Szczegóły oferty