calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1230 ofert
aktualne
549 000 zł
65.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
aktualne
549 000 zł
65.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8388.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
350 000 zł
31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
aktualne
350 000 zł
31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11290.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
529 000 zł
56.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
aktualne
529 000 zł
56.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9329.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
590 000 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo I
aktualne
590 000 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo I
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 8082.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
305 000 zł
37.59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
aktualne
305 000 zł
37.59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8113.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
385 000 zł
47.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
aktualne
385 000 zł
47.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8105.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
419 000 zł
48.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
aktualne
419 000 zł
48.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8698.36 zł
Szczegóły oferty
aktualne
639 000 zł
67.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
aktualne
639 000 zł
67.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9475.09 zł
Szczegóły oferty
aktualne
380 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
aktualne
380 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8444.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
725 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Wrzosy
aktualne
725 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Wrzosy
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13181.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
410 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
410 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9111.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
560 000 zł
63.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
aktualne
560 000 zł
63.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8818.9 zł
Szczegóły oferty