calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1230 ofert
aktualne
320 000 zł
41.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
aktualne
320 000 zł
41.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7733.2 zł
Szczegóły oferty
aktualne
749 000 zł
103 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
749 000 zł
103 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7271.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
429 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo II
aktualne
429 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo II
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8900.41 zł
Szczegóły oferty
aktualne
869 000 zł
82.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
aktualne
869 000 zł
82.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10543.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
505 000 zł
58.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
aktualne
505 000 zł
58.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8682.94 zł
Szczegóły oferty
aktualne
355 000 zł
48.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo I
aktualne
355 000 zł
48.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo I
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7319.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
380 000 zł
39.02 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
aktualne
380 000 zł
39.02 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9738.6 zł
Szczegóły oferty
aktualne
750 000 zł
76.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Wrzosy
aktualne
750 000 zł
76.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Wrzosy
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9756.73 zł
Szczegóły oferty
aktualne
670 000 zł
69.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
670 000 zł
69.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9682.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
422 000 zł
45.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
aktualne
422 000 zł
45.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Jakubskie Przedmieście
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9268.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
790 000 zł
66.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
aktualne
790 000 zł
66.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11890.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
539 000 zł
51.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
aktualne
539 000 zł
51.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10508.87 zł
Szczegóły oferty