calendar
Wyszukiwarka
Toruń
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Toruń

Znaleziono 1236 ofert
aktualne
560 000 zł
89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Przy Lesie
aktualne
560 000 zł
89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Przy Lesie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6292 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
aktualne
249 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3733 zł
Szczegóły oferty
aktualne
200 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
aktualne
200 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3125 zł
Szczegóły oferty
aktualne
255 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
aktualne
255 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6375 zł
Szczegóły oferty
aktualne
226 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
aktualne
226 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4956 zł
Szczegóły oferty
aktualne
205 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
aktualne
205 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4020 zł
Szczegóły oferty
aktualne
185 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
aktualne
185 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Stawki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
239 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
aktualne
239 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3918 zł
Szczegóły oferty
aktualne
160 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
aktualne
160 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3333 zł
Szczegóły oferty
aktualne
225 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
aktualne
225 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4839 zł
Szczegóły oferty
aktualne
143 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo III
aktualne
143 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo III
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3667 zł
Szczegóły oferty
aktualne
145 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo III
aktualne
145 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Rubinkowo III
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4394 zł
Szczegóły oferty