Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Toruń
Znaleziono 1236 ofert

193 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Chełmińskie Przedmieście
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4021 zł
Szczegóły oferty

200 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 3960 zł
Szczegóły oferty

258 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4990 zł
Szczegóły oferty

215 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Na Skarpie
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 3525 zł
Szczegóły oferty

240 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
Piętro 4p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 3735 zł
Szczegóły oferty

185 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Mokre
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4512 zł
Szczegóły oferty

315 000 zł
66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Lelewela i Kołłątaja
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4807 zł
Szczegóły oferty

669 000 zł
118 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Słoneczne Tarasy
Piętro 4p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5669 zł
Szczegóły oferty

435 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Przy Lesie
Piętro parter
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6208 zł
Szczegóły oferty

560 000 zł
86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Wrzosy II
Piętro 2p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6547 zł
Szczegóły oferty

249 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Koniuchy
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4980 zł
Szczegóły oferty

280 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Toruń, Bydgoskie Przedmieście
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4375 zł
Szczegóły oferty