calendar
Wyszukiwarka
Kutno
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Kutno

Znaleziono 20 ofert
aktualne
369 000 zł
48.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
aktualne
369 000 zł
48.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7623.97 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
46.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
aktualne
349 000 zł
46.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7521.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
270 000 zł
49.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
aktualne
270 000 zł
49.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5404.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
539 000 zł
61.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
aktualne
539 000 zł
61.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8750 zł
Szczegóły oferty
aktualne
269 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno, Centrum
aktualne
269 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5075.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
509 000 zł
51.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
aktualne
509 000 zł
51.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9941.41 zł
Szczegóły oferty
aktualne
219 000 zł
30 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
aktualne
219 000 zł
30 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
269 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
aktualne
269 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6560.98 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
51.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
aktualne
499 000 zł
51.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9746.09 zł
Szczegóły oferty
aktualne
375 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
aktualne
375 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7352.94 zł
Szczegóły oferty
aktualne
355 000 zł
44.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
aktualne
355 000 zł
44.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7941.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
695 000 zł
77.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
aktualne
695 000 zł
77.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8967.74 zł
Szczegóły oferty