calendar
Wyszukiwarka
Kutno
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Kutno

Znaleziono 20 ofert
aktualne
460 000 zł
58.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno, Centrum
aktualne
460 000 zł
58.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7836.46 zł
Szczegóły oferty
aktualne
525 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
aktualne
525 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9545.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
295 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
aktualne
295 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6020.41 zł
Szczegóły oferty
aktualne
285 000 zł
46.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
aktualne
285 000 zł
46.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6089.74 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
aktualne
379 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7863.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
549 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
aktualne
549 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8446.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
319 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
aktualne
319 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6645.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
475 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
aktualne
475 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kutno
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7786.89 zł
Szczegóły oferty