calendar
Wyszukiwarka
Opoczno
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Opoczno

Znaleziono 7 ofert
aktualne
230 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opoczno
aktualne
230 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opoczno
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
430 000 zł
58.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opoczno
aktualne
430 000 zł
58.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opoczno
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7388.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
359 000 zł
61.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opoczno
aktualne
359 000 zł
61.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opoczno
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5815.65 zł
Szczegóły oferty
aktualne
195 000 zł
34.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opoczno
aktualne
195 000 zł
34.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opoczno
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5675.2 zł
Szczegóły oferty
aktualne
424 704 zł
53.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opoczno
aktualne
424 704 zł
53.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opoczno
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
360 000 zł
62.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opoczno
aktualne
360 000 zł
62.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opoczno
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5785.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
456 000 zł
51.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opoczno
aktualne
456 000 zł
51.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opoczno
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8871.6 zł
Szczegóły oferty