calendar
Wyszukiwarka
Zgierz
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Zgierz

Znaleziono 14 ofert
aktualne
305 000 zł
48.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zgierz, Kolejowa
aktualne
305 000 zł
48.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zgierz, Kolejowa
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6306.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
305 000 zł
57.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zgierz, os. 650-lecia
aktualne
305 000 zł
57.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zgierz, os. 650-lecia
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5271.34 zł
Szczegóły oferty
aktualne
279 000 zł
35.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zgierz, os. 650-lecia
aktualne
279 000 zł
35.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zgierz, os. 650-lecia
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7808.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
430 000 zł
67.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zgierz, Kurak
aktualne
430 000 zł
67.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zgierz, Kurak
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6357.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
330 000 zł
37.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zgierz, os. 650-lecia
aktualne
330 000 zł
37.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zgierz, os. 650-lecia
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8774.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
280 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zgierz
aktualne
280 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zgierz
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 3888.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
300 000 zł
47.92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zgierz
aktualne
300 000 zł
47.92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zgierz
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6260.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
270 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zgierz, Stare Miasto
aktualne
270 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zgierz, Stare Miasto
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4736.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
439 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zgierz, os. 650-lecia
aktualne
439 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zgierz, os. 650-lecia
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7568.97 zł
Szczegóły oferty
aktualne
370 000 zł
63.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zgierz, Centrum
aktualne
370 000 zł
63.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zgierz, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5840.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
60.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zgierz
aktualne
349 000 zł
60.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zgierz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5736.36 zł
Szczegóły oferty
aktualne
520 000 zł
100 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zgierz
aktualne
520 000 zł
100 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zgierz
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 5200 zł
Szczegóły oferty