calendar
Wyszukiwarka
Strzelce Krajeńskie
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Strzelce Krajeńskie

Znaleziono 7 ofert
aktualne
299 000 zł
59.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzelce Krajeńskie
aktualne
299 000 zł
59.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzelce Krajeńskie
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5050.68 zł
Szczegóły oferty
aktualne
289 000 zł
60.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzelce Krajeńskie
aktualne
289 000 zł
60.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzelce Krajeńskie
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4800.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
220 000 zł
45.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzelce Krajeńskie, Bobrówko
aktualne
220 000 zł
45.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzelce Krajeńskie, Bobrówko
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4853.3 zł
Szczegóły oferty
aktualne
369 000 zł
59.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzelce Krajeńskie
aktualne
369 000 zł
59.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzelce Krajeńskie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6201.68 zł
Szczegóły oferty
aktualne
257 000 zł
59.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzelce Krajeńskie, Piastowo
aktualne
257 000 zł
59.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzelce Krajeńskie, Piastowo
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4326.6 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
58.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzelce Krajeńskie
aktualne
299 000 zł
58.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzelce Krajeńskie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5111.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
100 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzelce Krajeńskie
aktualne
499 000 zł
100 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzelce Krajeńskie
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4990 zł
Szczegóły oferty