Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Dąbrowa Tarnowska
Znaleziono 8 ofert

485 000 zł
36.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Dąbrowa Tarnowska
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 13129.4 zł
Szczegóły oferty

199 000 zł
64.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Dąbrowa Tarnowska, Zazamcze
Piętro 1p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 3104.52 zł
Szczegóły oferty

459 000 zł
44.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Dąbrowa Tarnowska
Piętro 4p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 10391.67 zł
Szczegóły oferty

420 000 zł
89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Dąbrowa Tarnowska
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 4719.1 zł
Szczegóły oferty

240 150 zł
32.02 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Dąbrowa Tarnowska
Piętro 1p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 7500 zł
Szczegóły oferty

310 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Dąbrowa Tarnowska
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5961.54 zł
Szczegóły oferty

400 000 zł
94.28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Dąbrowa Tarnowska, Bagienica
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 4242.68 zł
Szczegóły oferty

420 000 zł
89.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Dąbrowa Tarnowska
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4674.98 zł
Szczegóły oferty