calendar
Wyszukiwarka
Mogilany
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Mogilany

Znaleziono 9 ofert
aktualne
799 000 zł
95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Mogilany, Libertów
aktualne
799 000 zł
95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Mogilany, Libertów
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 8410.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
659 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Mogilany, Libertów
aktualne
659 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Mogilany, Libertów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9835.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
909 000 zł
68.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Mogilany, Libertów
aktualne
909 000 zł
68.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Mogilany, Libertów
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 13229.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 100 000 zł
93.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Mogilany, Libertów
aktualne
1 100 000 zł
93.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Mogilany, Libertów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 11729.58 zł
Szczegóły oferty
aktualne
569 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Mogilany, Lusina
aktualne
569 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Mogilany, Lusina
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 17242.42 zł
Szczegóły oferty
aktualne
780 000 zł
84.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Mogilany, Gaj
aktualne
780 000 zł
84.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Mogilany, Gaj
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9271.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
760 000 zł
84.04 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Mogilany, Gaj
aktualne
760 000 zł
84.04 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Mogilany, Gaj
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9043.31 zł
Szczegóły oferty
aktualne
720 000 zł
84.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Mogilany, Gaj
aktualne
720 000 zł
84.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Mogilany, Gaj
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8558.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
799 000 zł
94.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Mogilany, Libertów
aktualne
799 000 zł
94.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Mogilany, Libertów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8431.83 zł
Szczegóły oferty