calendar
Wyszukiwarka
Zabierzów
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Zabierzów

Znaleziono 8 ofert
aktualne
820 000 zł
81.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabierzów, Rząska
aktualne
820 000 zł
81.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabierzów, Rząska
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10014.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
469 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabierzów, Balice
aktualne
469 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabierzów, Balice
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10906.98 zł
Szczegóły oferty
aktualne
469 000 zł
42.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabierzów, Balice
aktualne
469 000 zł
42.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabierzów, Balice
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10973.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
189 540 zł
15.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabierzów, Brzezie
aktualne
189 540 zł
15.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabierzów, Brzezie
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 12150 zł
Szczegóły oferty
aktualne
198 702 zł
15.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabierzów, Brzezie
aktualne
198 702 zł
15.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabierzów, Brzezie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 12600 zł
Szczegóły oferty
aktualne
201 348 zł
15.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabierzów, Brzezie
aktualne
201 348 zł
15.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabierzów, Brzezie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 12615.79 zł
Szczegóły oferty
aktualne
341 550 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabierzów, Brzezie
aktualne
341 550 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabierzów, Brzezie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10350 zł
Szczegóły oferty
aktualne
820 000 zł
82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabierzów, Rząska
aktualne
820 000 zł
82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabierzów, Rząska
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10000 zł
Szczegóły oferty