Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Kościelisko
Znaleziono 21 ofert

539 000 zł
39.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kościelisko
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 13771.08 zł
Szczegóły oferty

745 000 zł
45.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kościelisko
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 16398.86 zł
Szczegóły oferty

960 000 zł
29.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kościelisko
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 32798.09 zł
Szczegóły oferty

830 000 zł
44.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kościelisko
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 18526.79 zł
Szczegóły oferty

1 390 000 zł
55.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kościelisko
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 25009 zł
Szczegóły oferty

699 000 zł
44.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kościelisko
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 15602.68 zł
Szczegóły oferty

790 000 zł
25.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kościelisko
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 31102.36 zł
Szczegóły oferty

1 150 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kościelisko
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 20535.71 zł
Szczegóły oferty

899 000 zł
52.92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kościelisko
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 16987.91 zł
Szczegóły oferty

1 599 000 zł
83.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kościelisko
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 19110.79 zł
Szczegóły oferty

1 099 000 zł
100 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kościelisko
Piętro 2p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 10990 zł
Szczegóły oferty

995 000 zł
53.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kościelisko
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 18549.59 zł
Szczegóły oferty
- 1
- 2