calendar
Wyszukiwarka
Kościelisko
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Kościelisko

Znaleziono 21 ofert
aktualne
790 000 zł
49.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kościelisko
aktualne
790 000 zł
49.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kościelisko
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 16011.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
971 700 zł
25.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kościelisko
aktualne
971 700 zł
25.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kościelisko
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 38255.91 zł
Szczegóły oferty
aktualne
890 000 zł
48.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kościelisko
aktualne
890 000 zł
48.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kościelisko
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 18491.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
950 000 zł
63.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kościelisko
aktualne
950 000 zł
63.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kościelisko
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 14913.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
849 000 zł
44.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kościelisko
aktualne
849 000 zł
44.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kościelisko
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 19074.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 099 000 zł
56.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kościelisko
aktualne
1 099 000 zł
56.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kościelisko
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 19604 zł
Szczegóły oferty
aktualne
940 000 zł
60.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kościelisko
aktualne
940 000 zł
60.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kościelisko
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 15658.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
760 000 zł
55.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kościelisko
aktualne
760 000 zł
55.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kościelisko
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13607.88 zł
Szczegóły oferty
aktualne
850 000 zł
49.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kościelisko
aktualne
850 000 zł
49.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kościelisko
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 17286.96 zł
Szczegóły oferty