Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Legionowo
Znaleziono 52 ofert

335 000 zł
56.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5971.48 zł
Szczegóły oferty

285 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5937.5 zł
Szczegóły oferty

315 000 zł
52.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo
Piętro 4p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5954.63 zł
Szczegóły oferty

182 000 zł
30.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo
Piętro 10p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 5889.97 zł
Szczegóły oferty

223 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4288.46 zł
Szczegóły oferty

265 000 zł
49.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo, Piaski
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5375.25 zł
Szczegóły oferty

219 000 zł
42.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5177.3 zł
Szczegóły oferty

340 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo, Centrum
Piętro 2p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5396.83 zł
Szczegóły oferty

275 000 zł
52.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5258.13 zł
Szczegóły oferty

595 000 zł
99.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo, Centrum
Piętro 3p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5956.55 zł
Szczegóły oferty

239 000 zł
48.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo
Piętro 4p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4968.81 zł
Szczegóły oferty

335 000 zł
72.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo
Piętro 3p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 4601.02 zł
Szczegóły oferty