calendar
Wyszukiwarka
Legionowo
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Legionowo

Znaleziono 52 ofert
aktualne
1 050 000 zł
70.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo
aktualne
1 050 000 zł
70.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 14851.49 zł
Szczegóły oferty
aktualne
679 000 zł
63.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo
aktualne
679 000 zł
63.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10692.91 zł
Szczegóły oferty
aktualne
650 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo
aktualne
650 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 10156.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
945 000 zł
86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo
aktualne
945 000 zł
86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 10988.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
419 000 zł
37.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo
aktualne
419 000 zł
37.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11293.8 zł
Szczegóły oferty
aktualne
631 000 zł
63.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo
aktualne
631 000 zł
63.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
660 000 zł
63.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo
aktualne
660 000 zł
63.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10393.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
699 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo
aktualne
699 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12482.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
579 000 zł
52.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo, Centrum
aktualne
579 000 zł
52.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10945.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
629 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo, Centrum
aktualne
629 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11867.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
384 000 zł
30.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo
aktualne
384 000 zł
30.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 12427.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
525 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo, Centrum
aktualne
525 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Legionowo, Centrum
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9905.66 zł
Szczegóły oferty