calendar
Wyszukiwarka
Radom
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Radom

Znaleziono 31 ofert
aktualne
449 000 zł
58.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, Południe
aktualne
449 000 zł
58.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, Południe
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7649.06 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
54.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, Śródmieście
aktualne
379 000 zł
54.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6909.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
225 000 zł
35.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, XV-Lecia
aktualne
225 000 zł
35.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, XV-Lecia
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6406.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
269 000 zł
37.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, Borki
aktualne
269 000 zł
37.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, Borki
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7173.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
675 000 zł
129 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, Gołębiów
aktualne
675 000 zł
129 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, Gołębiów
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5232.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
420 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, Południe
aktualne
420 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, Południe
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8076.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
219 500 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, XV-Lecia
aktualne
219 500 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, XV-Lecia
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5932.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
950 000 zł
100 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, Śródmieście
aktualne
950 000 zł
100 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
369 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, Młodzianów
aktualne
369 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, Młodzianów
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5271.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
429 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, Planty
aktualne
429 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, Planty
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6919.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
185 000 zł
23.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, Zamłynie
aktualne
185 000 zł
23.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, Zamłynie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7835.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
587 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, Południe
aktualne
587 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, Południe
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9030.77 zł
Szczegóły oferty