calendar
Wyszukiwarka
Radom
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Radom

Znaleziono 31 ofert
aktualne
215 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, Śródmieście
aktualne
215 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5810.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
35.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, Śródmieście
aktualne
249 000 zł
35.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7014.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
415 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, Śródmieście
aktualne
415 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7410.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
38.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, Śródmieście
aktualne
249 000 zł
38.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, Śródmieście
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6467.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 900 zł
63.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, Planty
aktualne
339 900 zł
63.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, Planty
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5337.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
790 000 zł
81.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, Idalin
aktualne
790 000 zł
81.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom, Idalin
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9717.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
480 000 zł
64.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom
aktualne
480 000 zł
64.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Radom
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7418.86 zł
Szczegóły oferty