calendar
Wyszukiwarka
Ząbki
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Ząbki

Znaleziono 21 ofert
aktualne
785 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki
aktualne
785 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12460.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
980 000 zł
145 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki
aktualne
980 000 zł
145 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6758.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
860 000 zł
76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki, Ząbki
aktualne
860 000 zł
76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki, Ząbki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11315.79 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 350 000 zł
125 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki, Ząbki
aktualne
1 350 000 zł
125 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki, Ząbki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 10800 zł
Szczegóły oferty
aktualne
898 000 zł
70.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki
aktualne
898 000 zł
70.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12815.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
465 000 zł
39.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki, Ząbki
aktualne
465 000 zł
39.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki, Ząbki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11892.58 zł
Szczegóły oferty
aktualne
699 000 zł
51.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki
aktualne
699 000 zł
51.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 13617.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
649 000 zł
47.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki
aktualne
649 000 zł
47.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13666.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
899 000 zł
80.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki
aktualne
899 000 zł
80.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 11196.91 zł
Szczegóły oferty
aktualne
695 000 zł
53.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki
aktualne
695 000 zł
53.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13039.4 zł
Szczegóły oferty
aktualne
655 000 zł
55.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki
aktualne
655 000 zł
55.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11721.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
785 000 zł
62.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki
aktualne
785 000 zł
62.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ząbki
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12519.94 zł
Szczegóły oferty