calendar
Wyszukiwarka
Kędzierzyn-Koźle
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Kędzierzyn-Koźle

Znaleziono 44 ofert
aktualne
215 000 zł
72.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn
aktualne
215 000 zł
72.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 2962.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
119 000 zł
31.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn
aktualne
119 000 zł
31.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 3789.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
298 000 zł
46.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle, Koźle
aktualne
298 000 zł
46.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle, Koźle
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6433.51 zł
Szczegóły oferty
aktualne
290 000 zł
61.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle, Kłodnica
aktualne
290 000 zł
61.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle, Kłodnica
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4748.65 zł
Szczegóły oferty
aktualne
350 000 zł
52.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn
aktualne
350 000 zł
52.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6701.13 zł
Szczegóły oferty
aktualne
250 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn
aktualne
250 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4385.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
240 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn
aktualne
240 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5217.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
378 000 zł
59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle, Koźle
aktualne
378 000 zł
59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle, Koźle
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6406.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
178 000 zł
34.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle, Koźle
aktualne
178 000 zł
34.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle, Koźle
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5209.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
79.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle, Kłodnica
aktualne
399 000 zł
79.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle, Kłodnica
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5037.88 zł
Szczegóły oferty
aktualne
180 000 zł
68.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle, Koźle
aktualne
180 000 zł
68.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle, Koźle
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 2616.28 zł
Szczegóły oferty
aktualne
258 000 zł
74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle
aktualne
258 000 zł
74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3486.49 zł
Szczegóły oferty