Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Kędzierzyn-Koźle
Znaleziono 44 ofert

215 000 zł
72.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 2962.25 zł
Szczegóły oferty

119 000 zł
31.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn
Piętro parter
Liczba pokoi 1
Cena za m2 3789.81 zł
Szczegóły oferty

298 000 zł
46.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle, Koźle
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6433.51 zł
Szczegóły oferty

290 000 zł
61.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle, Kłodnica
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4748.65 zł
Szczegóły oferty

350 000 zł
52.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6701.13 zł
Szczegóły oferty

250 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn
Piętro 10p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4385.96 zł
Szczegóły oferty

240 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5217.39 zł
Szczegóły oferty

378 000 zł
59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle, Koźle
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6406.78 zł
Szczegóły oferty

178 000 zł
34.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle, Koźle
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5209.25 zł
Szczegóły oferty

399 000 zł
79.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle, Kłodnica
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5037.88 zł
Szczegóły oferty

180 000 zł
68.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle, Koźle
Piętro parter
Liczba pokoi 4
Cena za m2 2616.28 zł
Szczegóły oferty

258 000 zł
74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 3486.49 zł
Szczegóły oferty