calendar
Wyszukiwarka
Opole
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Opole

Znaleziono 137 ofert
aktualne
290 000 zł
60.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Szczepanowice
aktualne
290 000 zł
60.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Szczepanowice
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4809.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
258 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, ZWM
aktualne
258 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, ZWM
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4095.24 zł
Szczegóły oferty
aktualne
171 000 zł
52.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Groszowice
aktualne
171 000 zł
52.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Groszowice
  • Cena za m2 3233.13 zł
Szczegóły oferty
aktualne
145 000 zł
46.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
aktualne
145 000 zł
46.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
  • Cena za m2 3098.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
142 000 zł
46.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
aktualne
142 000 zł
46.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3066.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
129 600 zł
46.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
aktualne
129 600 zł
46.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2805.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
169 100 zł
68.28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
aktualne
169 100 zł
68.28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2476.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
340 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Zaodrze
aktualne
340 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Zaodrze
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4722.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
343 000 zł
57.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Centrum
aktualne
343 000 zł
57.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5975.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
168 000 zł
34.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Chabrów
aktualne
168 000 zł
34.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Chabrów
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4855.49 zł
Szczegóły oferty
aktualne
322 500 zł
64.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Malinka
aktualne
322 500 zł
64.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Malinka
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
365 000 zł
103.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Bliskie Zaodrze
aktualne
365 000 zł
103.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Bliskie Zaodrze
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3521.13 zł
Szczegóły oferty