calendar
Wyszukiwarka
Opole
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Opole

Znaleziono 137 ofert
aktualne
1 038 000 zł
140 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Śródmieście
aktualne
1 038 000 zł
140 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7414.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
699 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Centrum
aktualne
699 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 14562.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
360 000 zł
37.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
aktualne
360 000 zł
37.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9582.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 100 000 zł
101 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Centrum
aktualne
1 100 000 zł
101 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10891.09 zł
Szczegóły oferty
aktualne
645 000 zł
92.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Groszowice
aktualne
645 000 zł
92.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Groszowice
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6940.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 299 000 zł
87.52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Zaodrze
aktualne
1 299 000 zł
87.52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Zaodrze
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 14842.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Szczepanowice
aktualne
599 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Szczepanowice
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11519.23 zł
Szczegóły oferty
aktualne
495 000 zł
46.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
aktualne
495 000 zł
46.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10622.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
395 000 zł
48.04 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
aktualne
395 000 zł
48.04 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8222.31 zł
Szczegóły oferty
aktualne
439 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, ZWM
aktualne
439 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, ZWM
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9145.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
418 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
aktualne
418 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
940 000 zł
65.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
aktualne
940 000 zł
65.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 14307.46 zł
Szczegóły oferty