calendar
Wyszukiwarka
Opole
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Opole

Znaleziono 136 ofert
aktualne
699 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Centrum
aktualne
699 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 14562.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
360 000 zł
37.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
aktualne
360 000 zł
37.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9582.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 100 000 zł
101 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Centrum
aktualne
1 100 000 zł
101 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10891.09 zł
Szczegóły oferty
aktualne
645 000 zł
92.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Groszowice
aktualne
645 000 zł
92.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Groszowice
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6940.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 299 000 zł
87.52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Zaodrze
aktualne
1 299 000 zł
87.52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Zaodrze
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 14842.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Szczepanowice
aktualne
599 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Szczepanowice
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11519.23 zł
Szczegóły oferty
aktualne
495 000 zł
46.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
aktualne
495 000 zł
46.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10622.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
395 000 zł
48.04 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
aktualne
395 000 zł
48.04 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8222.31 zł
Szczegóły oferty
aktualne
439 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, ZWM
aktualne
439 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, ZWM
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9145.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
418 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
aktualne
418 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
940 000 zł
65.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
aktualne
940 000 zł
65.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 14307.46 zł
Szczegóły oferty
aktualne
530 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
aktualne
530 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11276.6 zł
Szczegóły oferty