calendar
Wyszukiwarka
Opole
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Opole

Znaleziono 136 ofert
aktualne
570 000 zł
48.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
aktualne
570 000 zł
48.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11694.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
aktualne
599 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9661.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
575 000 zł
34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
aktualne
575 000 zł
34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 16911.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
460 000 zł
50.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, ZWM
aktualne
460 000 zł
50.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, ZWM
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9161.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
69.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Centrum
aktualne
599 000 zł
69.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8629.88 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
49.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Dambonia
aktualne
499 000 zł
49.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Dambonia
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10032.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
540 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Chabrów
aktualne
540 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Chabrów
  • Piętro 11p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9310.34 zł
Szczegóły oferty
aktualne
495 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Śródmieście
aktualne
495 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6875 zł
Szczegóły oferty
aktualne
550 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Centrum
aktualne
550 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Centrum
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10576.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
475 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, ZWM
aktualne
475 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, ZWM
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7539.68 zł
Szczegóły oferty
aktualne
470 000 zł
57.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Dambonia
aktualne
470 000 zł
57.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Dambonia
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8234.06 zł
Szczegóły oferty
aktualne
550 000 zł
68.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Śródmieście
aktualne
550 000 zł
68.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Śródmieście
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8044.46 zł
Szczegóły oferty